Cenová ponuka

Dotácia na tepelné čerpadlo pre Bratislavský kraj

Tepelné čerpadlo môžete mať s nami až o 1 700 € lacnejšie

 

 

 

Ste z Bratislavského kraja a premýšľate nad tepelným čerpadlom?

Tepelné čerpadlo je vynikajúca voľba! Dokáže vám v zime vykurovať, v lete chladiť a tiež po celý rok ohrievať vodu. Všetko plnohodnotne, bez potreby obsluhy a vďaka energii, ktorú čerpá z vody, vzduchu alebo zo zeme. Tepelné čerpadlo je možné nainštalovať do novostavby, ale aj do rekonštruovaného domu.

 

 

 

 

 

 

 

Hľadáte kvalifikovanú firmu na inštaláciu čerpadla?

Možno vám Google po zadaní slov „firma na inštaláciu tepelného čerpadla“ našiel práve nás. Sme firma z Ladiec (okres Ilava), ale inštalácie tepelných čerpadiel robíme aj v rámci Bratislavského kraja. Pozrite si naše bohaté referencie z inštalácií tepelných čerpadiel v rôznych typoch novostavieb. Zavolajte nám a spýtajte sa, ako vyzerá celý proces inštalovania tepelného čerpadla. Cenovú ponuku na tepelné čerpadlo vám vypracujeme nezáväzne, zadarmo a radi!

 

 

Referencie

 

 

 

 

 

 

 

Špeciálna dotácia na tepelné čerpadlo pre Bratislavský kraj!

Keďže domácnosti z Bratislavského kraja nemôžu získať štátnu dotáciu v rámci projektu Zelená domácnostiam II., rozhodla sa spoločnosť Stiebel Eltron poskytnúť špeciálnu dotáciu vo výške 1 700 € s DPH. Dotáciu je možné poskytnúť len obyvateľom z Bratislavského kraja na tepelné čerpadlo Stiebel Eltron compact set HPA-O 4 CS Plus. Tieto čerpadlá inštaluje aj naša spoločnosť a zaručíme vám nielen vybavenie dotácie, ale aj vyplatenie dotácie na kúpu nového čerpadla.

 

 

 

 

 

 

 

Nainštalujeme vám čerpadlo a vybavíme za vás aj dotáciu 1 700 €

 

Klik a volať