Cenová ponuka

Ekologické a ekonomické kúrenie, chladenie a vetranie v novostavbe bytového domu

Dodávame a montujeme zdroje kúrenia, chladenia, rozvody a úpravovne vody
a kanalizácie pre novostavby bytových domov,

 

 

 

 

Teplý a chladný vzduch i voda pre novostavbu bytového domu

Máme skúsenosti s modernými, úspornými a účinnými technológiami pre vykurovanie, vetranie a chladenie novostavieb bytových domov. Dodáme systémy tepelných čerpadiel vzduch-voda alebo z geotermálnych vrtov, ktoré zlacnia bývanie a zatraktívnia ponuku bytov na realitnom trhu. Naše riešenia sú ekologické a efektívne. Okrem rekuperácie a tepelných čerpadiel vieme zrealizovať efektívne stropné chladenie, kompletné kúrenie, rozvody a úpravovne vody a kanalizáciu.

Myslite už pri plánovaní stavby na nízke náklady na bývanie, ktoré vašu stavbu zatraktívnia. 

 

Prejsť na novostavby bytových domov

 

 

 

 

 

Ekologické a ekonomické riešenia pre rekonštrukciu bytového domu

Tepelné čerpadlo je investícia, ktorá sa vám vráti. Vybavíme za vás dotáciu od štátu, ktorá vám pomôže znížiť vstupné náklady potrebné na kúpu tepelného čerpadla.

 

 

Prejsť na rekonštrukcie bytových domov

 

 

 

 

 

 

 

 

Liate podlahy

Aplikujeme liate anhydritové podlahy hneď po inštalácii kúrenia. Výhodou pre vás je šetrenie času, odpadá hľadanie ďalšej firmy aj čakacia doba.

 

 

Prejsť na liate potery

 

 

 

 

 

Rekuperácie vzduchu

Moderný spôsob ako vetrať, ale neplytvať teplom za ktoré platíte je práve systém rekuperácie vzduchu. Ponúkame kompletnú montáž aj poradenstvo.

 

 

Prejsť na rekuperácie vzduchu

 

 

 

 

 

 

 

 

Stropné chladenie

Na rozdiel od klimatizácie ponúka stropné chladenie rovnomerné rozloženie teplého aj studeného vzduchu a nevíri prach. Kompletne vám ho nainštalujeme aj poradíme, ktorý typ a prečo je pre vás vhodný.

 

 

Prejsť na stropné chladenia

 

 

 

 

 

Fúkané izolácie

V rámci zateplenia a eliminovania tepelných strát odporúčame aplikáciu fúkaných izolácií. Fúkané celulózové izolácie najčastejšie realizujeme v podkroviach, pod strechami, ale aj vo vnútorných stenách.

 

Fúkaným izoláciám sa venujeme aj na samostatnej stránke. Nájdete na nej prehľad izolácií, informácie o celulózovej izolácii a videá z aplikácie izolácie.

 

 

Dozvedieť sa viac

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozvody a úprava vody

Okrem kompletných rozvodov vody podľa projektovej dokumentácie ponúkame aj službu úpravu kvality vody. Vďaka filtračným systémom, ktoré vám nainštalujeme budete mať istotu, že pijete kvalitnú, pre zdravie prospešnú vodu.

 

 

Prejsť na Rozvody a úprava vody

 

 

 

 

 

Všetky typy kotlov

Ponúkame inštaláciu všetkých typov kotlov – plynové, elektrické, kombinované, kondenzačné, na tuhé palivo aj peletky. Všetky nami inštalované kotle sú plne kompatibilné s podlahovým kúrením. Predávame a inštalujeme len osvedčené značky (Buderus, Vaillant, Viessmann, Geminox). V prípade, že chcete kotol na tuhé palivo a zároveň aj podlahové kúrenie, nebude pre nás inštalácia tohto typu problém.

 

 

Pozrieť realizácie

 

 

 

 

 

 

 

 

Zónová regulácia kúrenia

Zónovou reguláciou kúrenia prispôsobíme domov vašim potrebám. Prostredníctvom termostatov v jednotlivých miestnostiach si sami nastavíte teplotu, ktorá vám vyhovuje. Vďaka možnosti prepojenia zariadení cez aplikáciu dokážete reguláciu tepla spustiť a kontrolovať aj vtedy, keď nebudete doma. Inštalujeme značku Salus s ktorou vám domácnosť premeníme na Smart Home.

 

 

Viac o regulácii a Smart Home

 

Súbory na stiahnutie