Cenová ponuka

Referencie - kúrenie a chladenie pre bytové domy - novostavby i rekonštrukcie

Refrencie - tepelné čerpadlá v bytových domoch

 

 

 

 

Novostavba bytového domu - jeden zdroj pre kúrenie aj chladenie!

V súčasnosti každý staviteľ bytového domu musí riešiť nielen dilemu bezpečného a perspektívneho zdroja kúrenia, ale i zákonné požiadavky na dodržanie energetickej triedy budovy.

Pretože zateplenie a kvalitné okná nie vždy postačujú, je riešením aj vhodný výber zdroja energie. Tepelné čerpadlá vzduch-voda sú prekvapivo dobrým riešením - ekologickým a ekonomickým.

Pripojením stropného chladenia je vyriešené jedným zdrojom i komfortné bývanie, bez nutnosti inštalovať klimatizácie, ktoré prinášajú v lete zvýšené náklady - a váš bytový dom bude pre budúcich užívateľov atraktívnejší.

Pozrite si ako sme nainštalovali tepelné čerpadlá do bytového domu v Dubnici nad Váhom.
 

Na referenciu

 

 

 

 

 

 

Rekonštrukcia bytového domu - myslite pri nej na budúcnosť!

Rekonštrukcia bytového domu - tým sa v súčasnosti myslí v prvom rade zateplenie, prípadne výmena okien. Málokedy sa siahne na výmenu zdroja energie.
Dôvodom je aj byrokracia - nie je jednoduché sa odpojiť od centrálneho dodávateľa energie. 

Ak však myslíte rekonštrukciu vážne a chcete aby kúrenie vo vašom dome bolo dlhodobo bezpečné, ekonomické a ekologické, budete musieť rekonštruovať aj zdroj energie.

Po zateplení sa i starší bytový dom stáva kandidátom na vykurovanie tepelným čerpadlom. A budúce úspory stoja za námahu.

Pozrite si ako sme nainštalovali tepelné čerpadlá do bytového domu v Ilave.

na referenciu