Cenová ponuka

Referencie

O kvalite našej práce najlepšie povedia referencie

 

 

 

 

Inštalácia podlahového kúrenia s aplikáciou anhydritového poteru

Najčastejšie svoje služby realizujeme v Trenčianskom a Žilinskom kraji, ale vycestovať vieme aj ďalej. Pozrite si ako vyzerá inštalácia podlahového kúrenia s následnou aplikáciou anhydritového poteru v našej réžii.

 

 

Pozrieť referencie

 

 

 

 

 

 

 

 

Inštalácia tepelného čerpadla

Pri inštalácii tepelného čerpadla často rekonštruujeme celú kotolňu – vymieňame starší typ kotla za tepelné čerpadlo. Tepelné čerpadlo teda nie je výsadou len novostavieb. Pozrite si fotky našich realizácií. Možno aj váš sused má tepelné čerpadlo a vďaka nemu kúri a ohrieva vodu efektívnejšie ako vy.

 

 

Pozrieť referencie

 

 

 

 

 

Rekuperácia vzduchu

Moderný a ekonomický spôsob vetrania zabezpečuje systém rekuperácie vzduchu. Pozrite si, ako vyzerá inštalácia tohto systému našou spoločnosťou Instalem.

 

 

Pozrieť referencie

 

 

 

 

 

 

 

 

Inštalácia kotlov a kotolní

Okrem tepelných čerpadiel sa sústredíme aj na montáž všetkých typov kotlov - plynových, elektrických, kombinovaných, kondenzačných, na tuhé palivo aj na peletky. V referenciách vám ponúkame ukážky kotolní a kotlov, ktoré sme prerábali (inštalovali).

 

 

Pozrieť referencie

 

 

 

 

 

Stropné chladenie a vykurovanie

Stropné chladenie ponúka zaujímavý spôsob ako sa v lete vyhnúť horúčavám v interiéri. Chladenie je príjemné a bez prievanu. Naše referencie na túto službu nájdete po kliknutí na tlačidlo.

 

 

Pozrieť referencie

 

 

 

 

 

 

 

Páčila sa vám naša práca?

 

Mám záujem o cenovú ponuku