Cenová ponuka

Všetko čo je potrebné pre kvalitné kúrenie

Sme autorizovaná montážna firma pre značku kúrenia Top Heating a značku tepelných čerpadiel Stiebel Eltron.
Ďalej sa venujeme a inštalujeme

 

 

 

 

 

Podlahové kúrenia značky Top Heating

Komfortné a cenovo dostupné kúrenie premení váš dom na domov. Prečítajte si, prečo veríme tejto značke a pozrite si fotogalériu z montáže podlahového kúrenia našou spoločnosťou Instalem.

 

 

Prejsť na podlahové kúrenie

 

 

 

 

 

Tepelné čerpadlá značky Stiebel Eltron

Tepelné čerpadlo je investícia, ktorá sa vám vráti. Vybavíme za vás dotáciu od štátu, ktorá vám pomôže znížiť vstupné náklady potrebné na kúpu tepelného čerpadla.

 

 

Prejsť na tepelné čerpadlá

 

 

 

 

 

 

 

 

Liate podlahy

Aplikujeme liate anhydritové podlahy hneď po inštalácii kúrenia. Výhodou pre vás je šetrenie času, odpadá hľadanie ďalšej firmy aj čakacia doba.

 

 

Prejsť na liate potery

 

 

 

 

 

Vylievaný polystyrén ThermoWhite

Moderný spôsob ako vetrať, ale neplytvať teplom za ktoré platíte je práve systém rekuperácie vzduchu. Ponúkame kompletnú montáž aj poradenstvo.

 

 

 viac o thermowhite

 

 

 

 

 

 

 

 

Zónová regulácia kúrenia

Zónovou reguláciou kúrenia prispôsobíme domov vašim potrebám. Prostredníctvom termostatov v jednotlivých miestnostiach si sami nastavíte teplotu, ktorá vám vyhovuje. Vďaka možnosti prepojenia zariadení cez aplikáciu dokážete reguláciu tepla spustiť a kontrolovať aj vtedy, keď nebudete doma. Inštalujeme značku Salus s ktorou vám domácnosť premeníme na Smart Home.

 

 

Viac o regulácii a Smart Home

 

 

 

 

 

Všetky typy kotlov

Ponúkame inštaláciu všetkých typov kotlov – plynové, elektrické, kombinované, kondenzačné, na tuhé palivo aj peletky. Všetky nami inštalované kotle sú plne kompatibilné s podlahovým kúrením. Predávame a inštalujeme len osvedčené značky (Buderus, Vaillant, Viessmann, Geminox). V prípade, že chcete kotol na tuhé palivo a zároveň aj podlahové kúrenie, nebude pre nás inštalácia tohto typu problém.

 

 

Pozrieť realizácie