Cenová ponuka

Rozvody a úprava vody

Váš dom potrebuje dobrú vodu.
Nielenže zrealizujeme kompletné rozvody vody
ale i upravíme jej tvrdosť a zloženie

 

 

 

 

 

Nemáte obecný vodovod, ale vlastnú studňu?

Potom je zabezpečenie kvalitnej pitnej aj úžitkovej vody v dome pre vás prioritou. Zrealizujeme úpravu vašej studničnej vody tak, aby bola vhodná ako na pitie, tak na bežné používanie v domácnosti či v záhrade.

 

 

 

 

 

Ak váhate nad kvalitou vašej vody...

Zrealizujeme pre vás odbornú úpravu studničnej alebo obecnej vody. Úpravu vody ponúkame ako samostatnú službu, ktorá zahŕňa navrhnutie úpravovne vody, dodanie potrebných komponentov a technológie, ich odbornú montáž, spustenie a následný servis či poradenstvo.

 

 

 

 

 

 

 

Robíme aj rozvody vody

V prípade záujmu vám spravíme aj kompletné rozvody vody podľa projektovej dokumentácie (zdravotechnika, kanalizácia, vnútorné a vonkajšie rozvody). Následne vám môžeme spraviť podlahové kúrenie, nainštalovať kotol alebo čerpadlo, zaliať anhydritový poter. Všetky služby robíme vo vlastnej réžii vďaka našim skúseným pracovníkom. Žiadne subdodávateľské spoločnosti, len naša práca. Žiadne výhovorky jednej firmy na druhú, ale práca jednej skúsenej spoločnosti.

 

 

 

 

 

Mám záujem o cenovú ponuku

 

 

 

 

 

Prečo sa oplatí investovať
do kvalitnej úžitkovej vody?

 

 

 

Tvrdá voda ničí batérie a spotrebiče

Na batériách, podomietkových systémoch aj sanite sa usádza vodný kameň, ktorý zníži životnosť batérií aj domácich spotrebičov. Pri ohrevnom telese môže tvrdá voda zvýšiť spotrebu elektrickej energie. Úprava tvrdosti vody sa prejaví aj na menšom množstve čistiacich prostriedkov (čo šetrí nielen peňaženku, ale aj prírodu). Sprchovanie tvrdou vodou zaťažuje vašu pokožku a vlasy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dôležité je pH vody a jej chemické zloženie

Na pohľad čistá voda ešte nemusí byť zdravotne vyhovujúca. Chlór z vody odstráni baktérie a vírusy, nie všetkým však chlórovaná voda chutí alebo vyhovuje. Aj preto ponúkame v rámci úpravy vody špeciálne filtre, ktoré vodu zbavia baktérií, zbytočného chlóru, dusičnanov, viditeľných nečistôt a usadenín a nastavia jej správne pH.

 

 

 

 

 

Úprava vody má tento postup:

 

 

 

Obhliadka a rozbor vody

Rozbor studničnej vody nám povie, či je voda vhodná na pitie a ako ju treba upraviť. Rozbor obecnej vody nám pomôže určiť, či je potrebné upraviť tvrdosť alebo pH.

 

 

 

Návrh riešenia a konzultácia

Vysvetlíme vám naše návrhy a možné riešenia. Na základnej cenovej ponuky a vysvetlenia postupov sa môžete rozhodnúť pre celodomovú úpravu vody alebo úpravu len v mieste použitia (miestnosti).

 

 

 

Odborná montáž

Vyberieme vhodné zariadenia alebo filtračný systém, namontujeme úpravovňu a spustíme ju. Inštalujeme overené systémy značky IVAR CS, ktorá ponúka kompletný sortiment aj komponenty.

 

 

 

Záruka aj servis

Úprava vody ako služba má u nás štandardnú záruku 24 mesiacov. Ponúkame záručný aj pozáručný servis a taktiež poradenstvo.

 

 

 

 

 

 

Mám záujem o cenovú ponuku

 

 

 

 

Ako vyzerá naša práca?