Cenová ponuka

Kto sme a prečo si vybrať práve nás?

Často spomíname, že ponúkame komplexné riešenia. Pre našich zákazníkov to znamená:

 

 

 

 

 

 

Viac služieb, ale stále jedna firma

My v Instaleme vieme, že zohnať zodpovednú profesionálnu firmu na jednotlivé realizačné práce v novostavbe či počas rekonštrukcie je náročné. Preto vám neponúkame len jednu službu, ale sled na seba nadväzujúcich služieb. Všetky realizujeme vďaka našim šikovným členom tímu, čiže vlastnými silami, nie subdodávateľsky.

 

 

Ponuka služieb

 

 

 

 

 

 

Žiadne výhovorky, iba kvalitná práca

Pri striedaní firiem na stavbe vzniká aj riziko vyhovárania sa na chyby. Zákazník sa nevie domôcť reklamácie, alebo opravy. Keďže vám v našej réžii spravíme podlahové kúrenie, rozvody vody, anhydritové potery, inštaláciu kúrenia, rekuperácie či zateplenie strechy, opísaná situácia nehrozí. Vždy zdvihneme telefón, vždy prídeme ak bude treba.

 

 

 

 

 

 

 

 

Záruka až 15 rokov

Na podlahové kúrenie ponúkame predĺženú záruku 15 rokov. Pre našich zákazníkov nefungujeme len ako montážna firma a realizátor objednaných prác, ale aj ako dodatočná technická podpora, servis a poradenstvo vždy, keď to potrebujú.

 

 

 

 

 

Sme dôveryhodná firma už od roku 2015

Certifikát Dôveryhodná firma je udelený len takej spoločnosti, ktorá sa môže pochváliť tým, že na ňu na internete neboli nájdené negatívne recenzie. A to je náš cieľ – spokojný zákazník aj obchodný partner. Certifikát Dôveryhodná firma sme získali v rokoch 2015, 2016, 2017, 2018 a 2019. V roku 2020 nás potešilo ocenenie Dôveryhodná firma GOLD ELITE, nakoľko ocenenie môžu dostať len tie spoločnosti, ktoré dlhodobo a vytrvale pracujú na svojej povesti a robia všetko pre to, aby mali spokojných zákazníkov, dodávateľov a odberateľov.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dostali sme hodnotenie A za dôveryhodnosť

Bisnode ocenenie môžu získať len niektoré spoločnosti - kritéria hodnotenia sú pomerne prísne. Hodnotenie sa vydáva v troch stupňoch: A, AA a AAA. Certifikát potvrdzuje, že jeho držiteľ prínosne nakladá so svojimi vstupmi a efektívne ich mení na kvalitné výrobky alebo služby. Na certifikát s hodnotením A až AAA dosiahne len 10 % ekonomických subjektov pôsobiacich na Slovensku. Sme preto pyšní, že sme medzi nimi.

 

 

 

 

 

Stiebel Eltron nás pravidelne oceňuje plaketami

Spoločnosť, ktorej produktom veríme a inštalujeme ich na profesionálnej úrovni oceňuje nás prístup, spoľahlivosť a tiež kvalitu odvedenej práce. V rokoch 2018, 2019 a 2020 nám udelila plaketu Prémiového obchodného partnera za daný rok pre tepelné čerpadlá. Showroom s tepelnými čerpadlami môžete nájsť a v našej predajni Instalem Dubnica nad Váhom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vedeli ste, že...

Viac ako 40 % zákazníkov sa stále pri výbere
stavebnej firmy rozhoduje len podľa ceny?

 

 

 

 

 

 

Cena nie je všetko, dôležitý je výsledok, ktorý uvidíte

Pri cenovej ponuke si všímajte služby, ktoré dostanete. V našej cenovej ponuke dostávate záruku práce, ktorá bude odvedená vyškoleným, skúseným tímom pracovníkov. Operujeme len s reálnymi termínmi realizácie a záleží nám na tom, aby zákazník vedel aký systém mu inštalujeme a prečo. Cenové ponuky si radi s vami prejdeme aj osobne, vysvetlíme ich bod po bode.

 

 

 

 

 

Sme certifikovaná, autorizovaná firma pre kúrenie Top Heating. Má to pre vás tieto výhody:

Kúrenie vám realizujú odborníci, ktorí majú roky skúseností a na inštaláciu kúrenia potrebnú kvalifikáciu. Kúrenie Top Heating môžu inštalovať len kúrenári s dekrétom Top Heating. Kúrenári s dekrétom Top Heating môžu predĺžiť záruku na kúrenie z 24 mesiacov na 180 mesiacov a ponúknuť 15 ročnú záruku Top heating Komplex Garant.

 

 

Záruka Top heating Komplex Garant podrobnejšie:  

Záruka sa vzťahuje na chyby a poruchy, ktoré sa zriedka môžu objaviť. V rámci tejto záruky vám výrobok (potrubie) opravíme alebo vymeníme bezplatne. Zaplatíme aj náklady za montáž. Podlahu uvedieme do pôvodného stavu, alebo do stavu podľa zodpovedajúceho štandardu a to tiež bezplatne. Podmienkou uplatnenia záruky je, aby vám kúrenie inštalovali certifikovaní kúrenári a bolo v súlade s predpismi a návodom na montáž. Kúrenár vyplní a podpíše formulár pre registráciu záruky, ktorý si uschováte. Podrobnejšie info o záruke vám radi podáme aj osobne.   
 

 

 

 

 

 

Veľkoobchod, maloobchod, poradenstvo, servis

Pre kúrenárov a stavebné firmy ponúkame veľkoobchodné služby a poradenstvo. To poskytujeme aj jednotlivcom, ktorí si riešia stavbu domu vo vlastnej réžii. Máme predajňu inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom spojenú so showroomom, v ktorej sa môžete spýtať na všetko, čo vás ohľadom kúrenia, tepelného čerpadla alebo rekuperácie trápi či zaujíma. V sídle firmy v Ladcoch poskytujeme poradenstvo stálym aj novým zákazníkom, zároveň tu funguje aj maloobchod.

 

 

Obchod Instalem

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak, čo pre vás môžeme urobiť?

 

Naše služby

 

 

 

 

 

Naše certifikáty a osvedčenia