Cenová ponuka

Stropné chladenie a vykurovanie

Nainštalujeme vám chladenie zdravšie a lacnejšie než je klimatizácia

 

 

 

 

 

Aké výhody vám to prinesie?

 

 

 

 

 

Zdravé príjemné
chladenie

Chlad na vás príjemne „padá“, nefúka, nerobí prievan a nevíri prach.

 

 

 

Možnosť napojiť tepelné čerpadlo

Chladenie je potom ekonomicky výhodné a efektívne zároveň.

 

 

 

Využitie aj
na vykurovanie

Systém je možné nainštalovať tak, aby v lete chladil, v zime vykuroval.

 

 

 

 

 

 

 

Mám záujem o cenovú ponuku

 

 

 

 

 

 

Lacnejšia alternatíva ku klimatizácii

Stropné chladenie ponúka zaujímavý spôsob ako si v lete spríjemniť klímu v dome. Chladenie je príjemné, bez prievanu a prúdenia vzduchu. Strop poskytuje dostatočný priestor na chladiacu plochu a preto je toto chladenie vysoko efektívne. Pri zapojení tepelného čerpadla je tento typ chladenia lacnejší a úspornejší než klimatizácia.

 

 

 

 

 

Pre novostavby aj rekonštrukcie

Stropné chladenie a vykurovanie sa často využíva vo veľkých kanceláriách, halách, budovách. Jeho využitie je však efektívne aj v rodinných domoch a to ako v novostavbách, tak v rekonštruovaných domoch. Inštaluje sa do stropu namiesto sadrokartónu, alebo do základovej platne na druhé poschodie. Možností je viac a my vám poradíme tú správnu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pracujeme so značkou UPONOR

Inštalujeme systémy stropného chladenia značky UPONOR. Je to osvedčená značka a technológia, s ktorou máme niekoľkoročné skúsenosti, dobré výsledky a spokojných zákazníkov. Toto chladenie je prakticky neviditeľné, energeticky veľmi efektívne a ponúka individuálnu reguláciu pre každú miestnosť v dome.

 

 

 

 

 

Aj chladí, aj ohrieva

Princíp celého systému spočíva v ochladení stropu cirkuláciou chladiacej vody. Čím viac pokrytá plocha, tým väčší priestor pre cirkuláciu a ochladzovanie. V prípade napojenia na tepelné čerpadlo je tento spôsob trvalo udržateľný a ekonomický. Okruh je možné napojiť aj na kúrenie a systém môžete využívať v chladných mesiacoch na ohrev miestností.

 

 

 

 

 

 

Mám záujem o cenovú ponuku

 

 

Inštalujeme aj rekuperácie vzduchu

 

 

 

Ako vyzerá naša práca?

 

Pozrite si fotky z realizácie stropného chladenia v Kubrej v Trenčíne. Inštalovali sme stropné chladenie značky UPONOR - Systém Renovis, suchá inštalácia. Okrem stropného chladenia sme v novostavbe realizovali tiež podlahové kúrenie Top Heating, aplikáciu anhydritového poteru a inštaláciu tepelného čerpadla Stiebel Eltron na geotermálne vrty.