Cenová ponuka

Kúrenie, chladenie, rekuperácia, voda, kanalizácia a zateplenie pre rodinný dom

Pre váš rodinný dom dodáme a nainštalujeme všetko čo potrebujete pre kvalitné kúrenie, chladenie, vetranie, vodu a kanalizáciu.
Vieme vám odborne poradiť a vaše riešenia optimalizovať .

 

Zateplíme vám strop i podlahu, vybavíme dokumenty na dotácie a dáme vám dlhú záruku na všetky naše dodávky.
Záručný a pozáručný servis je samozrejmosť.

 

Sme autorizovaná montážna firma pre značku kúrenia Top Heating a značku tepelných čerpadiel Stiebel Eltron.

 

 

 

 

 

Podlahové kúrenia renomovaných značiek svetových výrobcov

Komfortné a cenovo dostupné kúrenie premení váš dom na domov. Dodávame značky kvlitných výrobcov, ako Top Heating, Rehau, Giacomini, Protherm, alebo našu vlastnú značku Insinox.
Každý si vybrie svoju cenovú a kvalitatívnu hladinu a servis v našej firme je smozrejmosťou pre každú, nami dodávanú, značku.

 

 

Prejsť na podlahové kúrenie

 

 

 

 

 

Tepelné čerpadlá svetových overených značiek

Tepelné čerpadlo je investícia, ktorá sa vám vráti. Vybavíme za vás dotáciu od štátu, ktorá vám pomôže znížiť vstupné náklady potrebné na kúpu tepelného čerpadla. Dodávame kvalitné čerpadlá od ôsmich špičkových výrobcov s zaručeným servisom na celú dobu životnosti čerpadla.

 

 

Prejsť na tepelné čerpadlá

 

 

 

 

 

 

 

 

Liate podlahy

Aplikujeme liate anhydritové podlahy hneď po inštalácii kúrenia. Výhodou pre vás je šetrenie času, odpadá hľadanie ďalšej firmy aj čakacia doba.

 

 

Prejsť na liate potery

 

 

 

 

 

Rekuperácie vzduchu

Moderný spôsob ako vetrať, ale neplytvať teplom za ktoré platíte je práve systém rekuperácie vzduchu. Ponúkame kompletnú montáž aj poradenstvo.

 

 

Prejsť na rekuperácie vzduchu

 

 

 

 

 

 

 

 

Stropné chladenie

Na rozdiel od klimatizácie ponúka stropné chladenie rovnomerné rozloženie teplého aj studeného vzduchu a nevíri prach. Kompletne vám ho nainštalujeme aj poradíme, ktorý typ a prečo je pre vás vhodný.

 

 

Prejsť na stropné chladenia

 

 

 

 

 

Fúkané izolácie

V rámci zateplenia a eliminovania tepelných strát odporúčame aplikáciu fúkaných izolácií. Fúkané celulózové izolácie najčastejšie realizujeme v podkroviach, pod strechami, ale aj vo vnútorných stenách.

 

Fúkaným izoláciám sa venujeme aj na samostatnej stránke. Nájdete na nej prehľad izolácií, informácie o celulózovej izolácii a videá z aplikácie izolácie.

 

 

Dozvedieť sa viac

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozvody a úprava vody

Okrem kompletných rozvodov vody podľa projektovej dokumentácie ponúkame aj službu úpravu kvality vody. Vďaka filtračným systémom, ktoré vám nainštalujeme budete mať istotu, že pijete kvalitnú, pre zdravie prospešnú vodu.

 

 

Prejsť na Rozvody a úprava vody

 

 

 

 

 

Všetky typy kotlov

Ponúkame inštaláciu všetkých typov kotlov – plynové, elektrické, kombinované, kondenzačné, na tuhé palivo aj peletky. Všetky nami inštalované kotle sú plne kompatibilné s podlahovým kúrením. Predávame a inštalujeme len osvedčené značky (Buderus, Vaillant, Viessmann, Geminox). V prípade, že chcete kotol na tuhé palivo a zároveň aj podlahové kúrenie, nebude pre nás inštalácia tohto typu problém.

 

 

Pozrieť realizácie

 

 

 

 

 

 

 

 

Zónová regulácia kúrenia

Zónovou reguláciou kúrenia prispôsobíme domov vašim potrebám. Prostredníctvom termostatov v jednotlivých miestnostiach si sami nastavíte teplotu, ktorá vám vyhovuje. Vďaka možnosti prepojenia zariadení cez aplikáciu dokážete reguláciu tepla spustiť a kontrolovať aj vtedy, keď nebudete doma. Inštalujeme značku Salus s ktorou vám domácnosť premeníme na Smart Home.

 

 

Viac o regulácii a Smart Home