Cenová ponuka

Tepelné čerpadlá s dotáciou

Nainštalujeme vám kvalitné tepelné čerpadlo a vybavíme naň dotáciu, aby vás vyšlo lacnejšie

 

 

 

 

Spoľahlivý zdroj

Tepelné čerpadlo je spoľahlivý zdroj vykurovania aj ohrevu vody

 

 

 

Značka Stiebel Eltron

Montujeme len špičkovú nemeckú značku čerpadiel Stiebel Eltron

 

 

 

Dotácia na kúpu

Vybavíme dotáciu v sume od 2 720 € do 3 400 € na kúpu čerpadla

 

 

 

 

 

Mám záujem o cenovú ponuku

 

 

 

 

 

 

Tepelné čerpadlo vám investíciu naozaj vráti

Tepelné čerpadlo premieňa energiu zo svojho okolia na teplo pre váš domov. Zabezpečí nielen plnohodnotné vykurovanie, ale aj kvalitný a stabilný ohrev vody. Tepelné čerpadlo využíva obnoviteľné zdroje energie a tak šetrí financie za teplo v dome – slnečná energia, vzduch ani voda nepodliehajú zdražovaniu tak, ako plyn či elektrika. Napriek vyššej vstupnej investícii je vykurovanie tepelným čerpadlom pre domácnosti výhodné, úsporné a má vysokú návratnosť. Navyše, s príspevkom od štátu, ktorý vám pomôžeme vybaviť, môžete vstupnú investíciu za kúpu tepelného čerpadla znížiť až o 3 400 €.

 

 

 

 

 

Kúri a chladí zároveň

S tepelným čerpadlom získate nielen spoľahlivý zdroj vykurovania, ale aj chladenia. Tepelné čerpadlo je možné nainštalovať tak, aby cez podlahové kúrenie aj plošne chladilo. Chladenie využijete najmä v horúcich mesiacoch. Nemusíte riešiť klimatizáciu, nakoľko chladenie klimatizáciou vás vyjde drahšie. Pasívne ochladzovanie od podlahy je zdravšie ako chladenie klímou. Tepelné čerpadlo môže poskytovať chladenie aj prostredníctvom stropného chladenia. Benefitov ponúka teda viac.

 

 

 

 

 

 

 

Aj takéto prevádzkové náklady sa dajú
s tepelným čerpadlom dosiahnuť

 

 

 

 

 

Rodinný dom s obytnou plochou 100 m2

 

 

Podlahové kúrenie napojené na tepelné čerpadlo

 

 

Anhydritový poter v ktorom je podlahové kúrenie zaliate

 

 

25 € mesačné náklady za kúrenie v dome

 

 

 

 

 

 

Inštalujeme prémiovú značku tepelných čerpadiel Stiebel Eltron

Táto nemecká značka sa vyznačuje vysokou spoľahlivosťou a v praxi sa nám veľmi osvedčila. Tepelné čerpadlá Stiebel Eltron ponúkajú individuálne riešenia pre všetkých našich zákazníkov, nemajú obmedzenia pri montáži. Dokonca aj v starších domoch vieme po úprave rozvodov tepla zrealizovať inštaláciu tepelného čerpadla a všetko bude fungovať plnohodnotne. Ovládanie čerpadla je jednoduché, stačí vám naše zaučenie.

 

 

Prečo sa niektorí zákazníci tepelného čerpadla boja?

 

 

 

 

 

 

 

 

S nami dotáciu na tepelné čerpadlo určite dostanete

V rámci projektu Zelená domácnostiam je možnosť získať dotáciu na nákup tepelného čerpadla od sumy 2 720 € do 3 400 €. Výška dotácie závisí od kW daného tepelného čerpadla. My za vás vybavíme žiadosť o dotáciu, pričom máme „na konte“ 100 %-tnú úspešnosť v rámci vybavovania žiadostí. Vy nám len donesiete potrebné podklady a viac sa o vybavenie dotácie starať nemusíte.

 

 

Aké typy tepelných čerpadiel sú na výber?

 

 

 

 

 

 

Technická podpora u nás, aj v Poprade

Na Slovensku poskytuje všetkým majiteľom tepelného čerpadla Stiebel Eltron technickú podporu a prípadné servisné úpravy alebo kontroly slovenská spoločnosť Tatramat v Poprade. Tá ku skupine Stiebel Eltron patrí už od roku 2004. Servis môžeme kontaktovať aj my na základe vášho dopytu. Jednoducho, vaše otázky nezostanú nezodpovedané a zodpovednosť za čerpadlo nehodíme na cudzie plecia. Nie sme spoločnosť, ktorá namontuje, odíde a dá od práce ruky preč.

 

 

 

 

 

 

 

Mám záujem o cenovú ponuku

 

 

 

 

 

Komu by sme tepelné čerpadlo odporučili?
No všetkým!

 

 

 

 

 

 

Zákazníkom, ktorí nemajú plyn

Ak nemáte plynovú prípojku a ste odkázaní na kúrenie, ktorého zdrojom bude elektrická energia, vedzte, že tepelné čerpadlo je určite rentabilnejšie. Kúrenie a ohrev vody tepelným čerpadlom vás vyjde lacnejšie ako elektrické kúrenie.

 

 

 

 

 

Zákazníkom, ktorí chcú novostavbu

Ak staviate nový dom, určite sa snažíte, aby bol čo najviac nízkoenergetický. Tepelné čerpadlo je spôsob, ako môžete stlačiť sumu za používané energie v dome. Je to plnohodnotný zdroj vykurovania, a plnohodnotne ohrieva aj vodu.

 

 

 

 

 

 

 

Zákazníkom, ktorí plánujú podlahové kúrenie

Ak máte podlahové kúrenie, zvážte jeho napojenie na tepelné čerpadlo. Kombinácia podlahového kúrenia a tepelného čerpadla je pre novostavby priam ideálna.

 

 

 

 

 

Zákazníkom, ktorí prerábajú starší dom

Ak máte starší dom a chceli by ste znížiť náklady na vykurovanie, tepelné čerpadlo sa po úprave rozvodov kúrenia dá inštalovať aj u vás. Nemusíte sa báť, všetky technické záležitosti vyriešime za vás, stačí nás len osloviť.

 

 

 

 

 

 

Tieto domácnosti už majú svoje tepelné čerpadlo. Pridáte sa k nim?

 

Referencie montáže čerpadiel od Instalem