Cenová ponuka

 

 

Všetky novinky

Aktuálne oznamy týkajúce sa našej predajne Instalem v Dubnici nad Váhom ale aj nových informácií o službách, ktoré sme pridali na náš web nájdete po kliknutí na tlačidlo nižšie.

 

 

Pozrieť novinky

 

 

 

 

Články a rady

Píšeme pre vás články plné dobrých rád a informácií, ktoré sa vám zídu aj práve hľadáte firmu na podlahové kúrenie, alebo premýšľate nad tepelným čerpadlom do vašej domácnosti.

 

 

Pozrieť články

 

 

 

 

Akciové ponuky

Okrem ponuky vybavenia dotácie pre inštaláciu tepelného čerpadla máme pre vás viacero akciových ponúk na zostavy tepelných čerpadiel. Všetky informácie k akciám vám radi povieme aj osobne.

 

 

Akciové ponuky

 

 

 

 

Hľadáme montážneho pracovníka!
14.01.2022
Hľadáme montážneho pracovníka v oblasti kúrenia, vetrania a chladenia. Práca je vhodná najmä pre tých, ktorí s touto oblasťou už prišli niekedy do kontaktu. Plat od 1 000 €. Viac info na linku.
Premýšľate nad výmenou kotla za tepelné čerpadlo?
10.09.2021
Ak vymeníte kotol na tuhé palivo za tepelné čerpadlo Stiebel Eltron, značne ušetríte na nákladoch za vykurovanie. Na nové tepelné čerpadlo môžete dostať aj dotáciu. Výmenu zrealizujeme za 3 dni, obhliadka vašej kotolne je zadarmo. Viac sa dozviete v článku.
Aj bytový dom môžu vykurovať tepelné čerpadlá. Naša firma vám ich nainštaluje!
07.06.2021
Obyvatelia bytového dom na Medňanskej ulici v Ilave si dnes vyrábajú teplo a teplú vodu prostredníctvom tepelných čerpadiel značky Stiebel Eltron. Tie inštalovala naša firma Instalem. Inštalácia trvala 3 týždne, termín spustenia sme dodržali. Viac o projekte v článku.
Ako funguje tepelné čerpadlo v novostavbe?
27.05.2021
V tomto videu uvidíte ako domácnosť funguje v prípade, že si teplo a teplú vodu pripravuje vďaka tepelnému čerpadlu Stiebel Eltron.
Ste z Bratislavského kraja?
27.05.2021
Keďže domácnosti z Bratislavského kraja nemôžu získať štátnu dotáciu v rámci projektu Zelená domácnostiam II., rozhodla sa spoločnosť Stiebel Eltron poskytnúť špeciálnu dotáciu vo výške 1 700 € s DPH. Tepelné čerpadlo vám radi prídeme nainštalovať aj do Bratislavy.