Cenová ponuka

 

 

Všetky novinky

Aktuálne oznamy týkajúce sa našej predajne Instalem v Dubnici nad Váhom ale aj nových informácií o službách, ktoré sme pridali na náš web nájdete po kliknutí na tlačidlo nižšie.

 

 

Pozrieť novinky

 

 

 

 

Články a rady

Píšeme pre vás články plné dobrých rád a informácií, ktoré sa vám zídu aj práve hľadáte firmu na podlahové kúrenie, alebo premýšľate nad tepelným čerpadlom do vašej domácnosti.

 

 

Pozrieť články

 

 

 

 

Akciové ponuky

Okrem ponuky vybavenia dotácie pre inštaláciu tepelného čerpadla máme pre vás viacero akciových ponúk na zostavy tepelných čerpadiel. Všetky informácie k akciám vám radi povieme aj osobne.

 

 

Akciové ponuky

 

 

 

 

Teambuilding pri príležitosti 13. výročia vzniku firmy INSTALEM s.r.o.
03.10.2023
Pri príležitosti 13. výročia založenia spoločnosti INSTALEM, s. r. o. vznikla myšlienka spojiť všetkých zamestnancov, stráviť príjemné chvíle a nadviazať priateľské vzťahy aj mimo pracoviska. Ideálnou príležitosťou bolo preto usporiadanie firemného teambuildingu pre zamestnancov spoločnosti INSTALEM, s. r. o., ktoré sa uskutočnilo v dňoch 18. 08. – 19. 08. 2023 v krásnom prostredí Zrubu Karin v Malom Košeckom Podhradí.
Tepelné čerpadlo do staršieho domu s dotáciou a fúkanou izoláciou - videoreferencia
28.09.2023
Výsledkom spolupráce so spoločnosťou Instalem sú znížené náklady na vykurovanie a spokojnosť zákazníka. V tomto prípade sa môžte pozrieť na spokojnosť nášho zákazníka s montážou tepleného čerpadla vzduch-voda a jeho prínosom v podobe znížených ročných nákladoch na vykurovanie v spolupráci s fúkanou izoláciou climatizerPLUS. Pozrite sa ako to prebiehalo v našej novej videoreferencií.
Premýšľate nad výmenou kotla za tepelné čerpadlo?
10.09.2021
Ak vymeníte kotol na tuhé palivo za tepelné čerpadlo Stiebel Eltron, značne ušetríte na nákladoch za vykurovanie. Na nové tepelné čerpadlo môžete dostať aj dotáciu. Výmenu zrealizujeme za 3 dni, obhliadka vašej kotolne je zadarmo. Viac sa dozviete v článku.
Aj bytový dom môžu vykurovať tepelné čerpadlá. Naša firma vám ich nainštaluje!
07.06.2021
Obyvatelia bytového dom na Medňanskej ulici v Ilave si dnes vyrábajú teplo a teplú vodu prostredníctvom tepelných čerpadiel značky Stiebel Eltron. Tie inštalovala naša firma Instalem. Inštalácia trvala 3 týždne, termín spustenia sme dodržali. Viac o projekte v článku.
Ako funguje tepelné čerpadlo v novostavbe?
27.05.2021
V tomto videu uvidíte ako domácnosť funguje v prípade, že si teplo a teplú vodu pripravuje vďaka tepelnému čerpadlu Stiebel Eltron.
Ste z Bratislavského kraja?
27.05.2021
Keďže domácnosti z Bratislavského kraja nemôžu získať štátnu dotáciu v rámci projektu Zelená domácnostiam II., rozhodla sa spoločnosť Stiebel Eltron poskytnúť špeciálnu dotáciu vo výške 1 700 € s DPH. Tepelné čerpadlo vám radi prídeme nainštalovať aj do Bratislavy.