Cenová ponuka

 

 

Všetky novinky

Aktuálne oznamy týkajúce sa našej predajne Instalem v Dubnici nad Váhom ale aj nových informácií o službách, ktoré sme pridali na náš web nájdete po kliknutí na tlačidlo nižšie.

 

 

Pozrieť novinky

 

 

 

 

Články a rady

Píšeme pre vás články plné dobrých rád a informácií, ktoré sa vám zídu aj práve hľadáte firmu na podlahové kúrenie, alebo premýšľate nad tepelným čerpadlom do vašej domácnosti.

 

 

Pozrieť články

 

 

 

 

Akciové ponuky

Okrem ponuky vybavenia dotácie pre inštaláciu tepelného čerpadla máme pre vás viacero akciových ponúk na zostavy tepelných čerpadiel. Všetky informácie k akciám vám radi povieme aj osobne.

 

 

Akciové ponuky

 

 

 

 

Premýšľate nad výmenou kotla za tepelné čerpadlo?
10.09.2021
Ak vymeníte kotol na tuhé palivo za tepelné čerpadlo Stiebel Eltron, značne ušetríte na nákladoch za vykurovanie. Na nové tepelné čerpadlo môžete dostať aj dotáciu. Výmenu zrealizujeme za 3 dni, obhliadka vašej kotolne je zadarmo. Viac sa dozviete v článku.
Hľadáme obchodného zástupcu pre našu spoločnosť Instalem
13.08.2021
Hľadáme obchodného zástupcu, ktorý by nás spájal s novými zákazníkmi. Nový kolega bude ovládať naše služby, bude vedieť poskytnúť technické poradenstvo a pomôže nám so starostlivosťou o našich stálych zákazníkov. Na starosti bude mať aj tvorbu cenových ponúk, pričom do všetkých činností ho radi zaučíme a ukážeme mu smer, ktorým by sme sa radi v jeho mene prezentovali navonok.
Ponuka práce v našej spoločnosti Instalem
28.06.2021
Hľadáme montážneho pracovníka v oblasti kúrenia, vetrania a chladenia. Práca je vhodná najmä pre tých, ktorí s touto oblasťou už prišli niekedy do kontaktu a inštalácia zariadení nie je pre nich úplnou neznámou. Viac info na linku.
Aj bytový dom môžu vykurovať tepelné čerpadlá. Naša firma vám ich nainštaluje!
07.06.2021
Obyvatelia bytového dom na Medňanskej ulici v Ilave si dnes vyrábajú teplo a teplú vodu prostredníctvom tepelných čerpadiel značky Stiebel Eltron. Tie inštalovala naša firma Instalem. Inštalácia trvala 3 týždne, termín spustenia sme dodržali. Viac o projekte v článku.
Ako funguje tepelné čerpadlo v novostavbe?
27.05.2021
V tomto videu uvidíte ako domácnosť funguje v prípade, že si teplo a teplú vodu pripravuje vďaka tepelnému čerpadlu Stiebel Eltron.
Ste z Bratislavského kraja?
27.05.2021
Keďže domácnosti z Bratislavského kraja nemôžu získať štátnu dotáciu v rámci projektu Zelená domácnostiam II., rozhodla sa spoločnosť Stiebel Eltron poskytnúť špeciálnu dotáciu vo výške 1 700 € s DPH. Tepelné čerpadlo vám radi prídeme nainštalovať aj do Bratislavy.
Naše predajne sú otvorené pre všetkých!
10.05.2021
Nákup aj vstup do predajne je aktuálne možný pre všetkých zákazníkov - živnostníkov, veľkoodberateľov aj jednotlivcov. Nie je potrebné objednávať si tovar telefonicky, všetko si môžete prísť pozrieť, prípadne sa spýtať na predajni a nechať si poradiť. Požičovňa náradia Hilti funguje takisto. Tešíme sa na vašu návštevu!
Pozrite si, čo všetko nájdete v predajni Instalem, Dubnica nad Váhom
24.03.2021
Nafotili sme vám našu predajňu, aby ste získali lepšiu predstavu o tom, aký sortiment tu na vás čaká. Nezabudnite, že súčasťou predajne je aj showroom s tepelným čerpadlom, rekuperáciou vzduchu, úpravou vody a Salus Smart Home. Tešíme sa na osobnú návštevu (aktuálne len živnostníci) alebo na telefonické objednávky.
V pondelok 1. 3. 2021 otvárame našu predajňu v Dubnici!
24.02.2021
Naša predajňa inštalačného materiálu je k dispozícii veľkoodberateľom aj maloodberateľom. Okrem produktov z oblasti vykurovania, vodoinštalácie, sanity či inžinierskych sietí získate u nás cenné informácie o technológiách ako tepelné čerpadlá, rekuperácie a chladenie. Registrovaní zákazníci budú mať možnosť nakupovania za výhodnejšie ceny.