Cenová ponuka

Predajňa inštalačného materiálu a požičovňa náradia Instalem, Ladce

Kontakty na predajňu a požičovňu náradia 0908 482 484 a predajna@instalem.sk

Aj v súčasnej situácii sme tu pre vás. Podmienky nákupu. 

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu, sídlo firmy

 

 

 

 

 

Predaj, cenové ponuky a poradenstvo
na jednom mieste!

V našom sídle firmy v Ladcoch funguje maloobchodná predajňa inštalačného materiálu, v ktorej nájdete tiež menší showroom produktov týkajúcich sa kúrenia a vodoinštalácie. Tieto priestory slúžia aj ako kontaktné centrum pre našich zákazníkov, ktorí sa chcú spýtať, poradiť, či nechať si vysvetliť možnosti vykurovania a inštalácie tepelného čerpadla. Ak máte záujem o cenovú ponuku, môžete nás osloviť aj osobne práve v tejto prevádzke. Nájdete tu aj požičovňu náradia Hilti.

 

 

Kontakt, otváracie hodiny

 

 

 

 

 

 

 

 

Požičovňa značkového náradia Hilti

K dispozícii máme kvalitné vŕtacie a búracie kladivá, lasery, drážkovacie stroje či vysávače na suché i mokré vysávanie značky Hilti. Okrem tejto značky držíme aj profesionálne náradie pre kúrenárov a vodoinštalatérov značiek Master, Bosch, Ridgid, Nivcomp alebo Generga.

 

 

Kontakt a otváracie hodiny

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozrite si ponuku náradia

 

Požičovňa Instalem

 

 

 

 

 

Aktuálne info v súvislosti s COVID-19

Na základe aktuálnych uznesení Vlády SR a vyhlášok Úradu verejného zdravotníctva SR fungujeme v prevádzke takto:

 

 

 

 

 

 

Cenové ponuky, obchod, sídlo firmy

 

Nákup na predajni a vstup do priestorov je možný len pre stavebné firmy a živnostníkov. Poprosíme vás o dodržanie aktuálnych hygienických pravidiel – rúško, odstup, dezinfekcia rúk. Materiál si môžete objednať/rezervovať vopred telefonicky 0908 482 484, či emailom predajna@instalem.sk. Uprednostňujeme bezhotovostné platby. jednotlivci a domáci majstri si môžu tovar objednať vopred telefonicky 0908 482 484 či emailom predajna@instalem.sk. Naša prevádzka pre vás slúži ako výdajné miesto, na ktorom vás tiež poprosíme o dodržanie aktuálnych hygienických pravidiel.

 

 

 

Požičovňa náradia Hilti

 

Pred návštevou požičovne si telefonicky na 0908 482 484 objednajte náradie, informujete sa o jeho dostupnosti, cene za požičanie. Informujte personál kedy a na ktorú prevádzku si prídete náradie vyzdvihnúť. Uprednostňujeme bezhotovostné platby. V priestoroch požičovne vás poprosíme o dodržanie aktuálnych hygienických pravidiel – rúško, odstup, dezinfekcia rúk. To isté platí aj pri vrátení náradia do našej prevádzky.

 

 

 

 

 

 

Kontakty na prevádzku

 

Zavolajte nám!