Cenová ponuka

Teambuilding pri príležitosti 13. výročia vzniku firmy INSTALEM s.r.o.

 

Pri príležitosti 13. výročia založenia spoločnosti INSTALEM, s. r. o. vznikla myšlienka spojiť všetkých zamestnancov, stráviť príjemné chvíle a nadviazať priateľské vzťahy aj mimo pracoviska. Ideálnou príležitosťou bolo preto usporiadanie firemného teambuildingu pre zamestnancov spoločnosti INSTALEM, s. r. o., ktoré sa uskutočnilo v dňoch 18. 08. – 19. 08. 2023 v krásnom prostredí Zrubu Karin v Malom Košeckom Podhradí.

 

 

 

 

Aj v bytovom dome môžete vykurovať ekologicky - s tepelným čerpadlom.

 

 

 

 

 

 

Realizujeme inštaláciu tepelných čerpadiel aj v bytových domoch.   Konateľ spoločnosti, Miroslav Plačko, pri tejto príležitosti poďakoval celému tímu spolupracovníkov za úsilie, nasadenie a zodpovednosť za dobre odvedenú prácu. Okrem pracovných tém všetci absolvovali aj športové aktivity a wellness. K dispozícii bol pre všetkých bazén, sauna, dobré jedlo, letné drinky a živá hudba. Najzaujímavejšou časťou teambuildingu bola súťaž v lukostreľbe. Mužská a ženská časť tímu sa snažila odviesť tie najlepšie výkony a pre víťazov boli pripravené zaujímavé ceny.

 

 

 

 

 

 

Po spoločných firemných aktivitách bol priestor aj pre najbližších. Srdečne boli privítaní aj rodinní príslušníci, ktorí sa taktiež podieľali na dobrej zábave do večerných hodín. Teambuilding bol vyhodnotený všetkými zamestnancami veľmi pozitívne, zámer bližšie spojiť celý tím sa určite podaril.   Tepelné čerpadlá pripravujú teplú vodu nepretržite pre všetkých obyvateľov bytovky.

 

 

 

 

 

 

Späť na články